Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

İçerik: Edebiyat Arşivi‘nde yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Mustafa TURAN ve Misafir Yazarlar tarafından Edebiyat Arşivi için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler yalnızca aşağıdaki bağlantıların/linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı Edebiyat Arşivi‘nden alınmıştır.
– Kaynak: Edebiyat Arşivi

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar: Edebiyat Arşivi‘nde yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Edebiyat Arşivi‘ne gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Blog Hocam’ın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

Bağlantılar Linkler: Edebiyat Arşivi‘nde bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.


Bu yazı Blog Hocam‘dan alınmıştır ve sitemize uygun olarak düzenlenerek yayınlanmıştır.